ASUS Arena 2013 - kvalifikace(CZ)

Z eSuba Wiki
Přejít na: navigace, hledání
ASUS Arena 2013   Kvalifikace (CZ)   Kvalifikace (EU)    


Obsah

1. část

1. kvalifikace

  1. kolo 2. kolo Postupující
                               
     
 Česká republika Zicon small.png Lancel 1
 FREEWIN 0
 Česká republika Zicon small.png Lancel 2
 Česká republika Picon small.png Zasz 0
 Česká republika Ticon small.png Gwynnbleidd 0
 Česká republika Picon small.png Zasz 2
 Česká republika Zicon small.png Lancel P
 Česká republika Ticon small.png Wanty P
 Česká republika Ticon small.png shadye 2
 Česká republika Picon small.png XeLiatH 0
 Česká republika Ticon small.png shadye 0
 Česká republika Ticon small.png Wanty 2
 Česká republika Zicon small.png Crow 1
 Česká republika Ticon small.png Wanty 2
 
 
 Slovenská republika Picon small.png Fazer 1
 FREEWIN 0
 Slovenská republika Picon small.png Fazer 2
 Česká republika Picon small.png Maverick 0
 Česká republika Picon small.png CrossGuard 1
 Česká republika Picon small.png Maverick 2
 Slovenská republika Picon small.png Fazer P
 Česká republika Ticon small.png Mattzour P
 Česká republika Ticon small.png Mattzour 2
 Česká republika Ticon small.png Skophek 1
 Česká republika Ticon small.png Mattzour 2
 Česká republika Zicon small.png Siegemajster 0
 Česká republika Ticon small.png devz 0
 Česká republika Zicon small.png Siegemajster 2
 
 
 Česká republika Picon small.png Freizy 1
 FREEWIN 0
 Česká republika Picon small.png Freizy 2
 Česká republika Picon small.png Sprong 1
 Česká republika Picon small.png Sprong 2
 Česká republika Ticon small.png NexT 0
 Česká republika Picon small.png Freizy P
 Česká republika Zicon small.png Lumpas P
 Česká republika Zicon small.png Lumpas 2
 Česká republika Ticon small.png Markus 0
 Česká republika Zicon small.png Lumpas 2
 Česká republika Zicon small.png Miken 0
 Česká republika Zicon small.png Miken 2
 Česká republika Picon small.png Zulacecek 1
 
 
 Česká republika Picon small.png Blackbirds 1
 FREEWIN 0
 Česká republika Picon small.png Blackbirds 0
 Česká republika Zicon small.png StorM 2
 Česká republika Zicon small.png Petros 0
 Česká republika Zicon small.png StorM 2
 Česká republika Zicon small.png StorM P
 Česká republika Picon small.png bArtH P
 Česká republika Picon small.png bArtH 2
 Česká republika Picon small.png Lubino 0
 Česká republika Picon small.png bArtH 2
 Slovenská republika Zicon small.png MeGo 0
 Slovenská republika Zicon small.png MeGo 2
 Česká republika Picon small.png Rageweawer 1


2. kvalifikace

Winners Bracket

  1. kolo 2. kolo 3. kolo Postupující
                               
     
 Česká republika Picon small.png Blackbirds 1
 FREEWIN 0
 Česká republika Picon small.png Blackbirds 2
 Česká republika Picon small.png Rageweawer 0
 Slovenská republika Zicon small.png MeGo 0
 Česká republika Picon small.png Rageweawer 2
 Česká republika Picon small.png Blackbirds 2
 Česká republika Ticon small.png NexT 0
 Česká republika Zicon small.png Siegemajster 1
 FREEWIN 0
 Česká republika Zicon small.png Siegemajster 1
 Česká republika Ticon small.png NexT 2
 Česká republika Ticon small.png NexT 2
 Česká republika Zicon small.png Krymzon 0
 Česká republika Picon small.png Blackbirds P
 Česká republika Picon small.png Zasz P
 Česká republika Zicon small.png Miken 1
 FREEWIN 0
 Česká republika Zicon small.png Miken 0
 Česká republika Zicon small.png nExt 2
 Česká republika Zicon small.png nExt 2
 Česká republika Ticon small.png Sevin 0
 Česká republika Zicon small.png nExt 0
 Česká republika Picon small.png Zasz 2
 Česká republika Picon small.png Zasz 1
 FREEWIN 0
 Česká republika Picon small.png Zasz 2
 Česká republika Ticon small.png devz 0
 Česká republika Ticon small.png devz 2
  rados 0
 
 
 Česká republika Picon small.png Sprong 1
 FREEWIN 0
 Česká republika Picon small.png Sprong 1
 Česká republika Ticon small.png Markus 2
 Česká republika Zicon small.png Crow 0
 Česká republika Ticon small.png Markus 2
 Česká republika Ticon small.png Markus 0
 Česká republika Zicon small.png Petros 2
 Česká republika Picon small.png Zulacecek 1
 FREEWIN 0
 Česká republika Picon small.png Zulacecek 1
 Česká republika Zicon small.png Petros 2
 Česká republika Zicon small.png Petros 2
  opicza 0
 Česká republika Zicon small.png Petros P
 Česká republika Picon small.png CrossGuard P
 Česká republika Picon small.png CrossGuard 1
 FREEWIN 0
 Česká republika Picon small.png CrossGuard 2
 Česká republika Ticon small.png Gwynnbleidd 0
 Česká republika Ticon small.png Gwynnbleidd 2
 Česká republika Picon small.png tokidoki 0
 Česká republika Picon small.png CrossGuard 2
 Česká republika Picon small.png BloB 0
 Česká republika Picon small.png BloB 1
 FREEWIN 0
 Česká republika Picon small.png BloB 2
 Česká republika Picon small.png Maverick 0
 Česká republika Picon small.png XeLiatH 1
 Česká republika Picon small.png Maverick 2


Losers Bracket

                                                                     
  1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo Postupující
 Česká republika Picon small.png Maverick 1
 Slovenská republika Zicon small.png MeGo 1
 Slovenská republika Zicon small.png MeGo 0  Česká republika Zicon small.png nExt 0
 FREEWIN 0  Česká republika Picon small.png Maverick 1
 Česká republika Picon small.png Maverick 1
 Česká republika Ticon small.png Gwynnbleidd 0
 Česká republika Ticon small.png Gwynnbleidd 1
 Česká republika Zicon small.png Krymzon 1  
 Česká republika Zicon small.png Krymzon 0  Česká republika Picon small.png Maverick P
 FREEWIN 0  
 Česká republika Picon small.png Sprong P
 Česká republika Picon small.png Zulacecek 1
 Česká republika Ticon small.png Sevin 1
 Česká republika Ticon small.png Sevin 0  Česká republika Ticon small.png NexT 0
 FREEWIN 0  Česká republika Picon small.png Zulacecek 0
 Česká republika Picon small.png Sprong 1
 Česká republika Picon small.png Sprong 1
 Česká republika Picon small.png Sprong 1  
  rados 1  
  rados 0  
 FREEWIN 0  
 Česká republika Ticon small.png devz 1
 Česká republika Zicon small.png Crow 1
 Česká republika Zicon small.png Crow 0  Česká republika Picon small.png BloB 0
 FREEWIN 0  Česká republika Ticon small.png devz 0
 Česká republika Zicon small.png Miken 1
 Česká republika Zicon small.png Miken 1
 Česká republika Zicon small.png Miken 1
  opicza 1  
  opicza 0  Česká republika Zicon small.png Miken P
 FREEWIN 0  
 Česká republika Zicon small.png Siegemajster P
 Česká republika Zicon small.png Siegemajster 1
 Česká republika Picon small.png tokidoki 1
 Česká republika Picon small.png tokidoki 0  Česká republika Ticon small.png Markus 0
 FREEWIN 0  Česká republika Zicon small.png Siegemajster 1
 Česká republika Zicon small.png Siegemajster 1
 Česká republika Picon small.png Rageweawer 0
 Česká republika Picon small.png Rageweawer 1
 Česká republika Picon small.png XeLiatH 1
 Česká republika Picon small.png XeLiatH 0
 FREEWIN 0


2. část

Skupina A

                       
  Semifinále Finále Postupující
Winners Bracket (WB)


 Česká republika Zicon small.png Lancel 2
 Česká republika Picon small.png Maverick 0
 Česká republika Zicon small.png Lancel 2
 Česká republika Picon small.png Zasz 1
 Česká republika Ticon small.png Mattzour 1
 Česká republika Picon small.png Zasz 2
 Česká republika Zicon small.png Lancel P
 Česká republika Picon small.png Zasz P
Losers bracket (LB)
 Česká republika Picon small.png Zasz 2
 Česká republika Ticon small.png Mattzour 1
 Česká republika Picon small.png Maverick 1
 Česká republika Picon small.png Maverick 2

Skupina B

                       
  Semifinále Finále Postupující
Winners Bracket (WB)


 Česká republika Picon small.png Blackbirds 2
 Česká republika Picon small.png Sprong 0
 Česká republika Picon small.png Blackbirds 2
 Česká republika Picon small.png Freizy 0
 Česká republika Picon small.png Freizy 2
 Česká republika Zicon small.png StorM 1
 Česká republika Picon small.png Blackbirds P
 Česká republika Picon small.png Sprong P
Losers bracket (LB)
 Česká republika Picon small.png Freizy 0
 Česká republika Picon small.png Sprong 2
 Česká republika Picon small.png Sprong 2
 Česká republika Zicon small.png StorM 1

Skupina C

                       
  Semifinále Finále Postupující
Winners Bracket (WB)


 Česká republika Picon small.png bArtH 2
 Česká republika Ticon small.png devz 0
 Česká republika Picon small.png bArtH 1
 Slovenská republika Picon small.png Fazer 2
 Slovenská republika Picon small.png Fazer 2
 Česká republika Zicon small.png Petros 0
 Slovenská republika Picon small.png Fazer P
 Česká republika Picon small.png bArtH P
Losers bracket (LB)
 Česká republika Picon small.png bArtH 2
 Česká republika Ticon small.png devz 0
 Česká republika Zicon small.png Petros 1
 Česká republika Zicon small.png Petros 2


  • Postupujícího z 1. části kvalifikace Česká republika Zicon small.png Mikena nahradil zde Česká republika Ticon small.png Devz

Skupina D

                       
  Semifinále Finále Postupující
Winners Bracket (WB)


 Česká republika Ticon small.png Wanty 2
 Česká republika Zicon small.png Siegemajster 0
 Česká republika Ticon small.png Wanty 2
 Česká republika Picon small.png CrossGuard 0
 Česká republika Zicon small.png Lumpas 1
 Česká republika Picon small.png CrossGuard 2
 Česká republika Ticon small.png Wanty P
 Česká republika Zicon small.png Lumpas P
Losers bracket (LB)
 Česká republika Ticon small.png Wanty 0
 Česká republika Zicon small.png Lumpas 2
 Česká republika Zicon small.png Lumpas 2
 Česká republika Zicon small.png Siegemajster 0