CITYWARS StarCraft II Cup

Z eSuba Wiki
Přejít na: navigace, hledání
Seznam turnajů portálu Hitpoint
Turnaje 2014 PragoFFest 2014 StarCraft Cup     • Hitpoint Showtime    • NSL Season 6 Hitpoint.png
2013 PragoFFest StarCraft Beast Cup     • NSL Season 5    • CITYWARS StarCraft II Cup    • ASUS Arena 2013
2012 StarCraft 2 GameFFest Challenge     • NSL Season 3     • ASUS Tytan Fight    • HyperX StarCraft 2 Challenge    • NSL Season 4
2011 NSL Season 1    • NSL Season 2
2010 ASUS Tournament
Ostatní O Hitpointu    • Seznam Hitpoint turnajů
CITYWARS StarCraft II Cup
CITYWARS StarCraft II Cup.jpg
Informace o turnaji
Organizátor : Hitpoint
Admin : Ondřej "smOke" Báča

Tomáš "Pospi" Pospíchal

Začátek turnaje : 12.10.2013
Konec turnaje: 12.10.2013
Země konání: Česká republika Česká republika
Web: http://hitpoint.cz
Sponzor: Kingston, Roccat
Typ turnaje : offline
Prize pool : 4 000 Kč
Vítěz turnaje
Vítěz : Gold.png Česká republika  Lancel

CITYWARS StarCraft II Cup byl offline turnaj pořádaný portálem Hitpoint. Konal se na festivalu For Games, tedy na stejném místě jako MČR 2013. Pozvánku na tento turnaj dostalo 8 hráčů a nejlší tři si odnesli ceny od sponzorů soutěže. Turnaje se kvůli době konání nemohli účastnit hráči, kteří se kvalifikovali na MČR 2013.

Obsah

Přehled

Ceny

Formát

  • Základní skupiny - GSL systém
    • BO3
    • Vítěz do finále, 2. do souboje o třetí místo
  • Playoff
    • O třetí místo - BO3
    • Finále - BO3

Výsledky

Konečné pořadí

Pořadí Výhra Nick Tým
1.
Česká republika Zicon small.png Lancel CRUX Gaming small.png CRUX Gaming
2.
Česká republika Picon small.png Blackbirds ESubalogo std.png eSuba Academy
3.
Česká republika Picon small.png bArtH Combat.png Combat Wombats
4.
Česká republika Ticon small.png Wanty ESubalogo std.png eSuba Academy

Základní skupiny

Skupina A

                       
  1. kolo 2. kolo Souboj vítězů
Winners Bracket (WB)


  blacbirds 2
 Česká republika Zicon small.png nExt 0
 Česká republika Picon small.png Blackbirds 2
 Česká republika Zicon small.png Lancel 0
 Česká republika Zicon small.png Lancel 2
 Česká republika Picon small.png Wochtulka 0
 Česká republika Picon small.png Blackbirds P
 Česká republika Zicon small.png Lancel P
Losers bracket (LB)
 Česká republika Zicon small.png Lancel 2
 Česká republika Zicon small.png nExt 1
 Česká republika Picon small.png Wochtulka 1
 Česká republika Picon small.png Wochtulka 2

Skupina B

                       
  1. kolo 2. kolo Souboj vítězů
Winners Bracket (WB)


 Česká republika Zicon small.png Veriol 0
 Česká republika Ticon small.png Wanty 2
 Česká republika Ticon small.png Wanty 0
 Česká republika Picon small.png bArtH 2
 Česká republika Picon small.png bArtH 2
 Česká republika Ticon small.png shadye 1
 Česká republika Picon small.png bArtH P
 Česká republika Ticon small.png Wanty P
Losers bracket (LB)
 Česká republika Ticon small.png Wanty 2
 Česká republika Zicon small.png Veriol 0
 Česká republika Ticon small.png shadye 0
 Česká republika Ticon small.png shadye 2


Playoff

  Postupující ze skupin Finále
             
 
 
 
 
 
 


VoD

Zdroje