CZC.cz Saturday Cup Season 6

Z eSuba Wiki
Přejít na: navigace, hledání
Seznam turnajů portálu PLAYzone
Turnaje 2014 Mistrovství České republiky 2014     • MČR pre-Tour 2014 pz-logo-red.png
2013 CZC.cz Saturday Cup Season 6     • ABC Data Saturday Cup Season 1     • Logitech 1v1 Liga     • Avermedia 1v1 Liga     • MČR pre-Tour     • Mistrovství České republiky 2013
2012 Mezihernový Turnaj 01/2012     • GIGABYTE Liga Season 3     • Mezihernový Turnaj 03/2012     • BenQ 1v1 Liga     • Mezihernový Turnaj 05/2012     • PokerStrategy.com ProLeague     • Mistrovství České republiky 2012     • Comgad Liga Season 5     • Winter StarCraft 2 Cup
2011 GIGABYTE Liga Season 1     • Mezihernový Turnaj 02/2011     • Mistrovství České republiky 2011     • Mezihernový Turnaj 05/2011     • GIGABYTE Liga Season 2     • SteelSeries Summer Cup     • Mezihernový Turnaj 10/2011
2010 Mezihernový Turnaj 10/2010     • Mezihernový Turnaj 12/2010
Další turnaje SteelSeries King of The Hill     • Skill Cup     • SteelSeries Siberia Cup     • Saturday Cup     • SteelSeries Qck Tour     • Jumpův Fast Cup     • HOTS Fast Cup     • King of The Hill
Ostatní O PLAYzone    • Seznam PLAYzone turnajů  • MČR klasifikace


WoL   HotS    


Přehled   1. sezóna   2. sezóna   3. sezóna   4 .sezóna   5 .sezóna   6 .sezóna    


Saturday Cup Season 6
Saturday Cup Season 6.jpg
Informace o turnaji
Organizátor : PLAYzone
Začátek turnaje : 19.01.2013
Konec turnaje: 09.03.2013
Země konání: Česká republika Česká republika
Web: PLAYzone.cz
Sponzor: CZC.cz, Comgad
Typ turnaje : online
Vítěz turnaje
Vítěz : Gold.png Česká republika Zicon small.png Veriol

CZC.cz Saturday Cup je turnajová minisérie pořádaná portálem PLAYzone.cz.

Obsah

Přehled

Šestá sezóna Comgad Saturday Cupu byla poslední, která se ještě konala na původní verzi StarCraft 2: Wings of Liberty. Sponzorem turnaje byl herní distributor Comgad a vítěz si mohl vybrat libovolnou hru z nabídku této společnosti.

Systém série spočíval ve čtyřech kvalifikačních turnajích, ze kterých postoupilo celkem 8 hráči do finálového turnaje. Z turnajů postoupili vždy dva nejlepší.

Základní turnaje se hrály stylem Double Elimination, ve Winners Bracket BO3, v Losers Bracket BO1. Z každého turnaje postoupili dva nejlepší. Pokud byl na prvních dvou místech hráč, který se již dříve kvalifikoval, postupoval automaticky další v pořadí. Závěrečné playoff se hrálo rovněž stylem Double Elimination BO3, Granfinále bylo BO5. Vítěz si mohl vybrat libovolnou hru z online nabídky společnosti Comgad.

Výsledky

Základní turnaje

1. turnaj
Vítěz 2. místo 3. místo
Česká republika Picon small.png Reitor Česká republika Picon small.png meny Česká republika Picon small.png BloB
2. turnaj
Vítěz 2. místo 3. místo
Česká republika Picon small.png Wochtulka Česká republika Ticon small.png Thebis Česká republika Ticon small.png Mattzour
3. turnaj
Vítěz 2. místo 3. místo
Česká republika Zicon small.png Veriol Slovenská republika Picon small.png Fazer Česká republika Ticon small.png StorM
4. turnaj
Vítěz 2. místo 3. místo
Česká republika Zicon small.png Lancel Česká republika Picon small.png Zasz Česká republika Picon small.png Buckfast

Konečné pořadí

Pořadí Výhra Nick Tým
1.
Česká republika Zicon small.png Veriol ESubalogo std.png eSuba
2.
Česká republika Picon small.png Reitor ESubalogo std.png eSuba
3.
Česká republika Picon small.png meny ESubalogo std.png eSuba
4.
Česká republika Zicon small.png Lancel inae.jpg Inaequalis

Playoff

  Čtvrtfinále Semifinále Finále Grandfinále
                                       
Winner's bracket
 Česká republika Picon small.png Reitor 2
 Slovenská republika Picon small.png Fazer 0
 Česká republika Picon small.png Reitor 2
 Česká republika Picon small.png Zasz 0
 Česká republika Picon small.png Wochtulka 0
 Česká republika Picon small.png Zasz 1
 Česká republika Picon small.png Reitor 2
 Česká republika Zicon small.png Veriol 0
 Česká republika Zicon small.png Veriol 2
 Česká republika Picon small.png meny 0
 Česká republika Zicon small.png Veriol 2
 Česká republika Zicon small.png Lancel 1
 Česká republika Zicon small.png Lancel 2  Česká republika Picon small.png Reitor 2
 Česká republika Picon small.png Thebis 1  Česká republika Zicon small.png Veriol 3
 
Loser's bracket
 Česká republika Zicon small.png Lancel 1
 Česká republika Picon small.png Wochtulka 0
 Slovenská republika Picon small.png Fazer 0  Česká republika Zicon small.png Veriol 2
 Slovenská republika Picon small.png Fazer 1  Česká republika Zicon small.png Lancel 0
 Česká republika Picon small.png meny 0
 Česká republika Picon small.png meny 1
 Česká republika Picon small.png Zasz 0
 Česká republika Picon small.png Thebis 0
 Česká republika Picon small.png meny 1
 Česká republika Picon small.png meny 1
  Osmifinále Čtvrtfinále Semifinále Finále


Další informace

Zdroje