Freizy

Z eSuba Wiki
Přejít na: navigace, hledání
Protoss Icon.gif Freizy
Freizy.jpg
Informace o hráči
Jméno : Radek Šiška
Tým: eSuba
Země: Česká republika Česká republika
Rasa: Protoss

Radek "Freizy" Šiška je hráč rasy Protossů, který aktuálně reprezentuje tuzemský tým eSuba.

Obsah

Základní údaje

Wings of Liberty

Freizy se začal zúčastňovat StarCraft 2 turnajů na začátku roku 2011 a hrál především pravidelné turnaje na serveru PLAYzone.cz. V únoru se účastnil Mezihernového turnaje, kde sice v základních skupinách neuspěl ale podařilo se mu vyhrát doprovodný turnaj. Zlom v jeho kariéře přišel na podzim, kdy se dokázal probojovat do nově vznikajícího Academy team eSuby. Ten byl založen k nalezení nových talentů pro hlavní tým eSuby.

Již od počátku se stal Freizy jedním z tahounů Academy teamu a účastnil se většiny clan warů. Zároveň ovšem již tehdy zastupoval na některých turnajích hlavní tým eSuby (například iPL). Během března byl na základě svých dobrých výsledků přeřazen z Academy do hlavního týmu eSuby. Vzhledem k neaktivitě některých hráčů a přechodu Lopaty na Zergy, je Freizy jediným zástupcem protosské rasy v týmu. Hned první turnaj pod hlavičkou nového celku se pro Freizyho stal úspěšný, když na Mezihernovém turnaji obsadil třetí místo. Svou formu stvrdil i v sérii eSuba King of The Hill, kde se mu podařilo svrhnout z kopce dosavadního krále Harpnera a i když o dva týdný poté musel sám kopec opustit, stal se po dlouhé době prvním hráčem eSuby, který se domácím turnaji dostal na příčku nejvyšší. Exceloval i v clan warech, kdy dokázal v playoff iPL dát all-kill německému týmu ESC Gaming.

Zajímavosti

  • První úspěšný člen Academy teamu
  • Jediný aktivní protosský člen eSuby
  • Dříve známý svým netradičním, avšak efektivním, PvP buildem
  • V první sezóně PokerStrategy.com ProLeague se stal nejúspěšnějším hráčem eSuby, ve finále získal rozhodující bod v zápase proti Harpnerovi

Úspěchy

2013
Datum Turnaj Výsledek
06-07-2013 Avermedia 1v1 Liga Silver.png Picon small.png Freizy 1 : 3 Picon small.png Harpner
2012
Datum Turnaj Výsledek
09-09-2012 ESWC Kvalifikace 2012 Silver.png Picon small.png Freizy 1 : 2 Zicon small.png TomikuS
24-03-2012 Mezihernový Turnaj 03/2012 Bronze.png Picon small.png Freizy 1 : 2 Picon small.png h34D_hUnT3R

Zápasy

Rozhovory

Zdroje

Citováno z „http://wiki.esuba.eu/Freizy