Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/clients/client1/web52/web/includes/Sanitizer.php on line 1550 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/clients/client1/web52/web/includes/Sanitizer.php on line 1550 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/clients/client1/web52/web/includes/Sanitizer.php on line 1550 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/clients/client1/web52/web/includes/Sanitizer.php on line 1550 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/clients/client1/web52/web/includes/Sanitizer.php on line 1550 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/clients/client1/web52/web/includes/Sanitizer.php on line 1550 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/clients/client1/web52/web/includes/Sanitizer.php on line 1550 Murdoc – eSuba Wiki

Murdoc

Z eSuba Wiki
Přejít na: navigace, hledání
30px-TerranIcon.png Murdoc
Murdoc.JPG
Informace o hráči
Jméno : Tomáš Malý
Země: Česká republika Česká republika
Rasa: Terran
Fan page : sc2cz
Stream : http://justin.tv/sc2cz

Tomáš "Murdoc" Malý je český hráč a člen nejznámějšího streamerského dua z sc2cz. V současnosti hraje za Terrany.

Obsah

Základní údaje

Wings of Liberty

Již během bety se Murdoc pustil i se svými kolegy do streamování zápasů ve hře StraCraft 2. Původně nahrával pouze zápasy z replayů společně s Tučňákem a Spawnem, posléze ovšem zůstala pouze dvojice Murdoc, Tučňák. Zlom přišel až v momentě, kdy dostaly nabídku na streamování nové české turnajové série eSuba King of The Hill. Prvních několik dílů se potýkalo s technickými obtížemi. Například hned první turnaj nebyl streamován živě, ale pouze z replayů. Za pomoci Cooby se pak podařilo rozjet live stream zápasů, který se postupně zlepšoval.

V té době byl Murdoc členem Arctic Mushrooms, který se účastnil několika klanových soutěží, jako PLAYzone Klanová Liga nebo SC2CL. Nicméně během první poloviny roku 2011 se tým dostal do neaktivity a rozpadl se.

V roce 2011 se dostali ke streamování několika klíčových akcí na tuzemské scéně. Vysílání z LanCraftu Spring sice přineslo rozporuplné výsledky, nicméně druhý LanCraft Summer se již podařil. Dalšími důležitými turnaji byla česká ESWC kvalifikace, kde se střídaly s Wriesem. Dále pak byly vybíráni do většiny méně důležitých turnajů, jako SteelSeries King of The Hill, Summer Cup, zápasy české SC2 reprezentace nebo klanové zápasy některých českých týmů.

Nový rok zahájili přenosem z finále třetí sezóny GIGABYTE Ligy, která byla do té chvíle doménou Jumpa.

Murdoc je většinou v pozici castera a má na starosti běh streamu jako takového. V minulosti měl pořad s názvem Murdocův koutek, do kterého si zval některé kvalitní české hráče a probíral s nimi různé strategie.

Zajímavosti

  • Pravděpodobně jediný český streamer, který se (byť jen na chvíli) objevil v masteru
  • V showmatchi Murdoc vs. Tučňák porazil svého kolegu 3:0
  • Často streamuje svůj ladder
  • Dříve ho "trénoval" Horror

Úspěchy

Streamované turnaje

2012
Datum Turnaj
18-01-2012 "GIGABYTE Liga Season 3"
2011
Datum Turnaj
28-09-2011 "Finále ESWC kvalifikace"
05-08-2011 - 07-08-2011 "INTEL LanCraft Summer 2011"
22-04-2011 "Mistrovství České republiky v Počítačových hrách"
08-04-2011 - 10-04-2011 "MSI LanCraft Spring 2011"
Turnajové série
Datum Turnaj
2011 "eSuba King of The Hill"
2011 "SteelSeries King of The Hill"
2011 "SteelSeries Summer Cup"

Rozhovory

Zdroje

Citováno z „http://wiki.esuba.eu/Murdoc