NSL6 3. turnaj

Z eSuba Wiki
Přejít na: navigace, hledání
Přehled   1. turnaj   2. turnaj   3. turnaj   Pořadí    


Obsah

Kvalifikace

  1. kolo Ctvrtfinále Postupující
                                                       
Winners bracket
 Česká republika Picon small.png Sprong 2
  syselobecny 0
 Česká republika Picon small.png Sprong 0
 Česká republika Picon small.png CrossGuard 2
 Česká republika Picon small.png CrossGuard 2
 Česká republika Picon small.png Zasz 0
 Česká republika Picon small.png CrossGuard P
 Česká republika Zicon small.png nExt P
 Česká republika Zicon small.png Veriol 2
 Česká republika Picon small.png Zulacecek 1
 Česká republika Zicon small.png Veriol 0
 Česká republika Zicon small.png nExt 2
 Česká republika Zicon small.png nExt 2
  kortus 0
 
 
 Česká republika Ticon small.png Markus 2
  grayrow 0
 Česká republika Ticon small.png Markus 2
 Česká republika Picon small.png BloB 1
 Česká republika Ticon small.png Taurusis 0
 Česká republika Picon small.png BloB 2
 Česká republika Ticon small.png Markus P
 Česká republika Ticon small.png Mattzour P
 Česká republika Picon small.png XeLiatH 1
 Česká republika Ticon small.png Streetwalker 2
 Česká republika Ticon small.png Streetwalker 0  
 Česká republika Ticon small.png Mattzour 2  
 Česká republika Zicon small.png Crow 0
 Česká republika Ticon small.png Mattzour 2
 
Losers bracket
 Česká republika Ticon small.png Streetwalker 1
  syselobecny 0
 Česká republika Picon small.png Zasz 2  
 Česká republika Picon small.png Zasz 1  Česká republika Picon small.png Zasz P
 
 Česká republika Picon small.png BloB P
 Česká republika Picon small.png BloB 1
 Česká republika Picon small.png Zulacecek 1  
 Česká republika Picon small.png Zulacecek 0  
  kortus 0  
 
 Česká republika Zicon small.png Veriol 1
  grayrow 0
 Česká republika Ticon small.png Taurusis 0
 
 Česká republika Ticon small.png Taurusis 1  Česká republika Zicon small.png Veriol P
 
 Česká republika Picon small.png Sprong P
 Česká republika Picon small.png Sprong 2
 Česká republika Picon small.png XeLiatH 1
 Česká republika Picon small.png XeLiatH 1
 Česká republika Zicon small.png Crow 0
  1. kolo 2. kolo Postupující


Základní skupiny

Skupina A

                       
  Semifinále Finále Postupující
Winners Bracket (WB)


 Česká republika Picon small.png Blackbirds 0
 Česká republika Picon small.png Sprong 2
 Česká republika Picon small.png Sprong 0
 Česká republika Zicon small.png Lancel 2
 Česká republika Zicon small.png Lancel 2
 Česká republika Zicon small.png nExt 1
 Česká republika Zicon small.png Lancel P
 Česká republika Picon small.png Sprong P
Losers bracket (LB)
 Česká republika Picon small.png Sprong 2
 Česká republika Picon small.png Blackbirds w
 Česká republika Zicon small.png nExt 1
 Česká republika Zicon small.png nExt o

Skupina B

                       
  Semifinále Finále Postupující
Winners Bracket (WB)


 Česká republika Zicon small.png DeViL 2
 Česká republika Picon small.png Zasz 0
 Česká republika Zicon small.png DeViL 1
 Česká republika Picon small.png CrossGuard 2
 Slovenská republika Picon small.png Fazer 0
 Česká republika Picon small.png CrossGuard 2
 Česká republika Picon small.png CrossGuard P
 Slovenská republika Picon small.png Fazer P
Losers bracket (LB)
 Česká republika Zicon small.png DeViL 0
 Česká republika Picon small.png Zasz 0
 Slovenská republika Picon small.png Fazer 2
 Slovenská republika Picon small.png Fazer 2

Skupina C

                       
  Semifinále Finále Postupující
Winners Bracket (WB)


 Česká republika Picon small.png Reitor 2
 Česká republika Picon small.png BloB 0
 Česká republika Picon small.png Reitor 2
 Česká republika Picon small.png Harpner 0
 Česká republika Picon small.png Harpner 2
 Česká republika Ticon small.png Markus 1
 Česká republika Picon small.png Reitor P
 Česká republika Picon small.png Harpner P
Losers bracket (LB)
 Česká republika Picon small.png Harpner 2
 Česká republika Picon small.png BloB 2
 Česká republika Picon small.png BloB 0
 Česká republika Ticon small.png Markus 0

Skupina D

                       
  Semifinále Finále Postupující
Winners Bracket (WB)


 Česká republika Ticon small.png devz 0
 Česká republika Zicon small.png Veriol 2
 Česká republika Zicon small.png Veriol 2
 Česká republika Ticon small.png Mattzour 0
 Česká republika Zicon small.png Petros 0
 Česká republika Ticon small.png Mattzour 2
 Česká republika Zicon small.png Veriol P
 Česká republika Ticon small.png Mattzour P
Losers bracket (LB)
 Česká republika Ticon small.png Mattzour 2
 Česká republika Ticon small.png devz 0
 Česká republika Zicon small.png Petros 1
 Česká republika Zicon small.png Petros 2

Playoff

  Čtvrtfinále Semifinále Finále
                     
 Česká republika Zicon small.png Lancel 0
 Slovenská republika Picon small.png Fazer 2
 Slovenská republika Picon small.png Fazer 1
 Česká republika Picon small.png Reitor 2
 Česká republika Ticon small.png Mattzour 0
 Česká republika Picon small.png Reitor 2
 Česká republika Picon small.png Reitor 2
 Česká republika Picon small.png Harpner 1
 Česká republika Picon small.png Sprong 1
 Česká republika Picon small.png CrossGuard 2
 Česká republika Picon small.png CrossGuard 0
 Česká republika Picon small.png Harpner 2
 Česká republika Zicon small.png Veriol 0
 Česká republika Picon small.png Harpner 2