PragoFFest 2014 StarCraft Cup

Z eSuba Wiki
Přejít na: navigace, hledání
Seznam turnajů portálu Hitpoint
Turnaje 2014 PragoFFest 2014 StarCraft Cup     • Hitpoint Showtime    • NSL Season 6 Hitpoint.png
2013 PragoFFest StarCraft Beast Cup     • NSL Season 5    • CITYWARS StarCraft II Cup    • ASUS Arena 2013
2012 StarCraft 2 GameFFest Challenge     • NSL Season 3     • ASUS Tytan Fight    • HyperX StarCraft 2 Challenge    • NSL Season 4
2011 NSL Season 1    • NSL Season 2
2010 ASUS Tournament
Ostatní O Hitpointu    • Seznam Hitpoint turnajů
PragoFFest 2014 StarCraft Cup
Informace o turnaji
Organizátor : Hitpoint
Admin : Ondřej "smOke" Báča
Začátek turnaje : 01.02.2014
Konec turnaje: 01.02.2014
Země konání: Česká republika Česká republika
Web: http://hitpoint.cz
Sponzor: Kingston, ASUS
Typ turnaje : offline
Vítěz turnaje
Vítěz : Gold.png Česká republika Picon small.png Harpner

PragoFFest StarCraft Beast Cup je offline turnaj pořádaný portálem Hitpoint, ve spolupráci se společnostmi ASUS a Kingston. Koná se na pražském festivalu PragoFFest a je prvním LAN turnajem v roce 2014.

Obsah

Přehled

Kvalifikovaní hráči

Picon small.png Protoss
Zicon small.png Zerg
Ticon small.png Terran
Česká republika Picon small.png Reitor

Česká republika Zicon small.png Lancel

Česká republika Ticon small.png Wanty

Česká republika Picon small.png Harpner

Česká republika Zicon small.png Petros

Česká republika Picon small.png Zasz

Česká republika Zicon small.png Veriol

Česká republika Picon small.png meny

Ceny

  • 1. místo

Výsledky

Konečné pořadí

Pořadí Výhra Nick Tým
1.
Česká republika Picon small.png Harpner ESubalogo std.png eSuba
2.
Česká republika Picon small.png Reitor ESubalogo std.png eSuba
3.
Česká republika Picon small.png meny ESubalogo std.png eSuba
4.
Česká republika Zicon small.png Petros W3c small.png WeWannaWin Clan

Základní Skupiny

Skupina A

                       
  Semifinále Finále Postupující
Winners Bracket (WB)


 Česká republika Picon small.png Harpner 2
 Česká republika Picon small.png Zasz 1
 Česká republika Picon small.png Harpner 2
 Česká republika Ticon small.png Wanty 0
 Česká republika Ticon small.png Wanty 2
 Česká republika Zicon small.png Lancel 1
 Česká republika Picon small.png Harpner P
 Česká republika Zicon small.png Lancel P
Losers bracket (LB)
 Česká republika Ticon small.png Wanty 0
 Česká republika Zicon small.png Lancel 2
 Česká republika Zicon small.png Lancel 2
 Česká republika Picon small.png Zasz 0


Skupina B

                       
  Semifinále Finále Postupující
Winners Bracket (WB)


 Česká republika Picon small.png meny 2
 Česká republika Zicon small.png Petros 0
 Česká republika Picon small.png Reitor 2
 Česká republika Picon small.png meny 0
 Česká republika Picon small.png Reitor 2
 Česká republika Zicon small.png Veriol 0
 Česká republika Picon small.png Reitor P
 Česká republika Picon small.png meny P
Losers bracket (LB)
 Česká republika Picon small.png meny 2
 Česká republika Zicon small.png Petros 2
 Česká republika Zicon small.png Petros 1
 Česká republika Zicon small.png Veriol 0


Playoff

  Čtvrtfinále Semifinále Finále
                     
 Česká republika Picon small.png Harpner 1
 FREEWIN 0
 Česká republika Picon small.png Harpner 3
 Česká republika Picon small.png meny 0
 Česká republika Picon small.png meny 2
 Česká republika Ticon small.png Wanty 1
 Česká republika Picon small.png Harpner 3
 Česká republika Picon small.png Reitor 1
 Česká republika Picon small.png Reitor 1
 FREEWIN 0 O třetí místo
 Česká republika Picon small.png Reitor 3
 Česká republika Picon small.png meny 3
 Česká republika Zicon small.png Petros 1
 Česká republika Zicon small.png Lancel 0  Česká republika Zicon small.png Petros 1
 Česká republika Zicon small.png Petros 2


VoD

Zdroje