The Nest Alienware Cup 2

Z eSuba Wiki
Přejít na: navigace, hledání
The Nest turnaje
Následující akce The Nest Alienware Cup 2 (   • SkillZone kvalifikace     • LanCraft kvalifikace     • Online kvalifikace # 1     • Online kvalifikace # 2)
Předcházející akce The Nest Alienware Cup
Seznam The Nest turnajů
Turnaje 2014 The Nest Alienware Cup 2     • Alien Nest StarCraft 2 Liga
2013 The Nest Alienware Cup
Ostatní O Nestu    


The Nest Alienware Cup 2
The Nest Alienware Cup 2.jpg
Informace o turnaji
Organizátor : The Nest
Admin : Lukáš "Jump" Vobecký
Začátek turnaje : 07.08.2014
Konec turnaje: 10.08.2014
Země konání: Česká republika Česká republika
Sponzor: Alienware
Typ turnaje : offline

The Nest Alienware Cup 2 (TNAC) je offline turnaj, pořádaný v prostorách The Nest. Navazuje na odkaz předešlého ročníku a přináší některé změny, především v počtu hráčů a systému kvalifikací.

Obsah

Přehled

Po vzoru HomeStory Cupu, což je turnaj pořádaný v Německu a je znám svou domácí atmosférou, byl v roce 2013 vytvořen The Nest Alienware Cup. Hlavním strůjcem myšlenky i uspořádání turnaje, byl Lukáš "Jump" Vobecký, v jehož domě se i onen turnaj konal. Jednalo se o soutěž osmi hráčů, kteří během dvou dní mohli soupeřit o finanční výhry a ceny. V rámci programu probíhaly i různé doprovodné aktivity, kterým si mohli hráči zpříjemnit pobyt. Celý program mohli prostřednictvým kamer sledovat i diváci na streamu.

Druhý ročník má v plánu na toto vše navázat. Oproti roku 2013 bude tentokrát rozšířen počet účastníků z 8 na 12. Rozšířena bude i možnost kvalifikace, kdy kromě LanCraft a online kvalifikací přibyla i kvalifikace v pražské herně Skillzone.

Kvalifikovaní hráči

tnac ls.png Vítěz minulého TNAC
Česká republika Zicon small.png DeViL

SkillZone kvalifikace
Česká republika Zicon small.png Lancel

Česká republika Zicon small.png Storm

lc-ls.png LanCraft kvalifikace
Slovenská republika Picon small.png Fazer

Česká republika Zicon small.png Lumpas

Pz-ls.png Online kvalifikace # 1
Česká republika Picon small.png Blackbirds

Česká republika Ticon small.png Wanty

Pz-ls.png Online kvalifikace # 2
Česká republika Picon small.png h34D_hUnT3R

Česká republika Ticon small.png Mattzour

tnac ls.png Pozvánky organizátorů
Česká republika Picon small.png Harpner

Česká republika Picon small.png Zasz

Česká republika Ticon small.png Reitor

Česká republika Zicon small.png Veriol

Formát

  • Seed hráčů
    • TOP 4 do playoff
    • 9 hráčů do skupiny
  • Skupiny
    • 2 skupiny
    • BO3, každý s každým
    • TOP 2 do playoff
  • Playoff
    • FDE
    • WB i LB BO3
    • Finále WB i LB BO5
    • Grandfinále BO7

Ceny

  • 1.místo
    • 7 000 Kč
    • Monitor Dell
  • 2.místo
    • 5 000 Kč
    • Dell Venue 7
  • 3.místo
    • 3 000 Kč
    • Dell Venue 7

Výsledky

Konečné pořadí

Pořadí Výhra Nick Tým
1.
7 000 Kč + hardware
Česká republika Zicon small.png DeViL ESubalogo std.png eSuba
2.
5 000 Kč + hardware
Česká republika Ticon small.png Mattzour W3c small.png WeWannaWin Clan
3.
3 000 Kč + hardware
Česká republika Picon small.png h34D_hUnT3R nEophyte logo.png nEophyte
4.
Česká republika Zicon small.png Storm Děravá kapsa small.png Děravá Kapsa

Kvalifikace

Základní skupiny

Skupina A
# Nick Zápasy Mapy
1.
Česká republika Zicon small.png Storm
3:1
7:2
2.
Česká republika Zicon small.png Lancel
3:1
6:2
3.
Česká republika Picon small.png Reitor
2:2
5:6
4.
Česká republika Ticon small.png Wanty
1:3
3:6
5.
Česká republika Picon small.png Zasz
1:3
2:7
Skupina B
# Nick Zápasy Mapy
1.
Česká republika Zicon small.png Veriol
3:0
6:2
2.
Česká republika Ticon small.png Mattzour
2:1
5:3
3.
Česká republika Picon small.png Harpner
1:2
3:4
4.
Česká republika Zicon small.png Lumpas
0:3
1:6

Playoff

  Čtvrtfinále Semifinále Finále Grandfinále
                                       
Winner's bracket
 Česká republika Zicon small.png DeViL 2
 Česká republika Zicon small.png Lancel 0
 Česká republika Zicon small.png DeViL 2
 Česká republika Picon small.png Blackbirds 1
 Česká republika Zicon small.png Veriol 1
 Česká republika Picon small.png Blackbirds 2
 Česká republika Zicon small.png DeViL 1
 Česká republika Ticon small.png Mattzour 3
 Česká republika Picon small.png h34D_hUnT3R 0
 Česká republika Zicon small.png StorM 2
 Česká republika Zicon small.png StorM 1
 Česká republika Ticon small.png Mattzour 2
 Česká republika Ticon small.png Mattzour 2  Česká republika Ticon small.png Mattzour 3
 Slovenská republika Picon small.png Fazer 1  Česká republika Zicon small.png DeViL 4
 
Loser's bracket
 Česká republika Zicon small.png StorM 2
 Česká republika Zicon small.png Lancel 2
 Česká republika Zicon small.png Lancel 1  Česká republika Zicon small.png DeViL 3
 Česká republika Zicon small.png Veriol 0  Česká republika Zicon small.png StorM 0
 Česká republika Picon small.png h34D_hUnT3R 2
 Česká republika Picon small.png h34D_hUnT3R 2
 Česká republika Picon small.png Blackbirds 0
 Česká republika Picon small.png h34D_hUnT3R 2
 Česká republika Picon small.png h34D_hUnT3R 2
 Slovenská republika Picon small.png Fazer 0
  Osmifinále Čtvrtfinále Semifinále Finále


Další informace

Zdroje