Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/clients/client1/web52/web/includes/Sanitizer.php on line 1550 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/clients/client1/web52/web/includes/Sanitizer.php on line 1550 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/clients/client1/web52/web/includes/Sanitizer.php on line 1550 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/clients/client1/web52/web/includes/Sanitizer.php on line 1550 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/clients/client1/web52/web/includes/Sanitizer.php on line 1550 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/clients/client1/web52/web/includes/Sanitizer.php on line 1550 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/clients/client1/web52/web/includes/Sanitizer.php on line 1550 eXtatus – eSuba Wiki

eXtatus

Z eSuba Wiki
Přejít na: navigace, hledání
eXtatus
eXtatus.png
Informace o týmu
Manažer : Jan "Barny" Barnet
Kapitán : Jakub "KrOOdeR" Richtr
Založen: 13.07.2011
Země: Česká republika Česká republika
Web: eXtatus
Sponzor: EIZO, Tt-eSports
LP profil : eXtatus
Další informace
Rozpad: 11.09.2012

eXtatus je česká multiherní organizace, založená v roce 2008. StarCraft 2 sekce zde působila přibližně rok a to od léta 2011. Na podzim 2012 se tým rozpadl a byl oficiálně rozpuštěn bez jakékoliv náhrady.

Obsah

Přehled

eXtatus získal svou StarCraft 2 sekci po rozpadu týmu nEophyte. Krátce poté se totiž vysoce kvalitní sekce, zastupující právě nEophyte, dostala na volnou nohu a netrvalo tedy dlouho, než si ji vyhlédla jiná organizace. Do eXtatus se tato sekce dostala v polovině roku 2011.[1] Krátce po svém příchodu, se tým eXtatus zúčastnil finále polské ligy PROcpu, nicméně neúspěšně.

V 1v1 turnajích dosahovali hráči eXtatus velmi dobrých výkonů. Harpner dokázal vyhrát českou ESWC kvalifikaci, pořádanou v létě roku 2011, stejně jako SteelSeries Summer Cup. Thebis se koncem roku stal vítězem Intel Grunex SC2 Challenge. Harpner ve svých výsledích pokračoval i v roce 2012, kdy vyhrál 2 sezóny PLAYzone 1v1 Ligy po sobě a vyhrál i všechny tři základní turnaje třetí sezóny Národní StarCraft Ligy. 1v1 úspěchy pak korunoval Ladabaz, kterému se podařilo vyhrát oba LanCrafty v roce 2012.

eXtatus se dařilo i na poli klanových turnajů. Obsadil 1. místo v šesté sezóně StarCraft 2 Clan League a účastnil se i evropské klanové soutěže 4PL. Na české scéně obsadili eXtatus 2. místo v PokerStrategy.com ProLeague.

Nicméně krátce po PSPL došlo k utlumení aktivity v eXtatus a následnému rozpadu SC2 sekce.[2] TomikuS [3] a Harpner[4] přešli do eSuby, Thebis [5] do w3c, Ladabaz a Nukestrike odešli do zahraničních týmů a KrOOdeR se Streetwalker po několika měsíční neaktivitě znovu obnovili tým Děravá Kapsa. Majitel eXtatus se následně vyjádřil, že v budoucnu již neplánuje angažování StarCraft 2 týmu.[2]

Historie

Soupiska

Hráči - bývalí

Nick Jméno Nový tým
czČeská republika zZicon small.png KrOOdeR Jakub Richter Děravá kapsa small.png Děravá Kapsa
czČeská republika tTicon small.png Streetwalker Jaroslav Kubík Děravá kapsa small.png Děravá Kapsa
czČeská republika pPicon small.png Harpner Tomáš Brušťík ESubalogo std.png eSuba.INTEL
czČeská republika zZicon small.png TomikuS Pavel Tomášek ESubalogo std.png eSuba.INTEL
czČeská republika pPicon small.png Thebis Martin Dvořák W3c small.png WeWannaWin Clan
skSlovenská republika PPicon small.png Labadaz Matěj Zabadal ncm.png NCM Clan
czČeská republika tTicon small.png Nukestrike Ladislav Kabíček gosu.png GosuStyle
czČeská republika pPicon small.png Reitor Ondřej Svojše Vega.jpg Vega Sqaudron
czČeská republika pPicon small.png Kačer Vítězslav Šmíd

Týmové úspěchy

Zdroje

  1. nEph.SC2 přechází pod eXtatus PLAYzone.cz 13.07.2011
  2. 2,0 2,1 Ukončujeme podporu StarCraftu 2 eXtatus.eu 11.09.2012
  3. Vítáme novou StarCraft 2 posilu! eSuba.eu 20.08.2012
  4. Konec spekulacím, Harpner míří do eSuby! eSuba.eu 23.08.2012
  5. Bojte se, w3c opět posiluje! clanw3c.com 08.11.2012
Citováno z „http://wiki.esuba.eu/eXtatus