TNAC 2 - LanCraft kvalifikace

Z eSuba Wiki
Přejít na: navigace, hledání
The Nest turnaje
Následující akce The Nest Alienware Cup 2 (   • SkillZone kvalifikace     • LanCraft kvalifikace     • Online kvalifikace # 1     • Online kvalifikace # 2)
Předcházející akce The Nest Alienware Cup
Seznam The Nest turnajů
Turnaje 2014 The Nest Alienware Cup 2     • Alien Nest StarCraft 2 Liga
2013 The Nest Alienware Cup
Ostatní O Nestu    


  1. kolo Čtvrtfinále Semifinále Finále Postupující
                                                       
Winners bracket
 Slovenská republika Picon small.png Fazer 2
 Česká republika Ticon small.png Markus 0
 Slovenská republika Picon small.png Fazer 2
 Česká republika Zicon small.png Veriol 1
 Česká republika Zicon small.png Veriol 2
 Česká republika Picon small.png Sprong 1
 Slovenská republika Picon small.png Fazer 2
 Česká republika Ticon small.png Mattzour 0
 Česká republika Zicon small.png Petros 0
 Slovenská republika Ticon small.png bluecheese 2
 Slovenská republika Ticon small.png bluecheese 1
 Česká republika Ticon small.png Mattzour 2
 Česká republika Picon small.png bArtH 1
 Česká republika Ticon small.png Mattzour 2
 Slovenská republika Picon small.png Fazer 3
 Česká republika Zicon small.png Lumpas 1
 Česká republika Picon small.png Blackbirds 2
 Česká republika Ticon small.png Streetwalker 0
 Česká republika Picon small.png Blackbirds 2
 Česká republika Picon small.png Zasz 0
 Česká republika Picon small.png Zasz 2
 Česká republika Picon small.png CrossGuard 0
 Česká republika Picon small.png Blackbirds 0
 Česká republika Zicon small.png Lumpas 2
 Česká republika Zicon small.png Lumpas 2
 Česká republika Zicon small.png devz 1
 Česká republika Zicon small.png Lumpas 2  Slovenská republika Picon small.png Fazer P
 Česká republika Picon small.png Harpner 0  Česká republika Zicon small.png Lumpas P
 Česká republika Zicon small.png Keiras 0
 Česká republika Picon small.png Harpner 2
 
Losers bracket
 Česká republika Picon small.png Harpner 0
 Česká republika Picon small.png Sprong 2
 Česká republika Picon small.png Sprong 2  Česká republika Ticon small.png Mattzour 2
 Česká republika Ticon small.png Markus 0  Česká republika Picon small.png Sprong 0
 Česká republika Picon small.png Zasz 0
 Česká republika Picon small.png Zasz 2
 Česká republika Picon small.png Zasz 2
 Česká republika Picon small.png bArtH 2  Česká republika Zicon small.png Lumpas 3
 Česká republika Picon small.png bArtH 1  Česká republika Ticon small.png Mattzour 2
 Česká republika Zicon small.png Petros 0  Česká republika Ticon small.png Mattzour 2
 Česká republika Picon small.png Blackbirds 1
 Slovenská republika Ticon small.png bluecheese 0
 Česká republika Picon small.png CrossGuard 2
 Česká republika Picon small.png CrossGuard 2
 Česká republika Picon small.png Blackbirds 2
 Česká republika Ticon small.png Streetwalker 0  Česká republika Picon small.png CrossGuard 0
 Česká republika Zicon small.png Veriol 1
 Česká republika Zicon small.png Veriol 2
 Česká republika Zicon small.png Veriol 2
 Česká republika Zicon small.png Keiras 2
 Česká republika Zicon small.png Keiras 0
 Česká republika Zicon small.png devz 0
  1. kolo 2. kolo 3. kolo Čtvrtfinále Semifinále Finále Postupující